Poštovani,

Dječji vrtić TINTILINIĆ do petka, 29.5.2020. prima prijave za upis djece u novu pedagošku godinu 2020./2021.

Molimo roditelje koji su zainteresirani za upis djeteta da u spomenutom roku poštom (Blaževdolska 3, Sveti Ivan Zelina) ili na mail adresu (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) dostave ispunjen obrazac Zahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić TINTILINIĆ.
Po isteku roka za predaju Zahtjeva, Vrtić će kontaktirati sve roditelje koji su predali zahtjev u svrhu obavještavanja da li možemo djetetu osigurati mjesto te dogovora o terminu inicijalnog razgovora.

Molimo roditelje da zbog trenutne situacije te mjera za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 koje se trenutno provode u vrtiću ispunjeni upitnik ne donose osobno u vrtić.

 

NAPOMENA:

Predajom Zahtjeva za upis u DJEČJI VRTIĆ TINTILINIĆ dijete nije upisano u vrtić, već potpisivanjem predmetnog ugovora s Vrtićem.

Novosti

Dječji vrtić Tinitilinić

Mi brinemo o vašim najdražima!