Prije par dana poštom nam je stigao misteriozan paket. Otpakiravši ga pronašli smo nekoliko slikovnica i jedno vrlo slatko pismo. Naime Gradska knjižnica Pazin je vidjela našu objavu povodom Mjeseca hrvatske knjige u kojemu su naše Ovčice za najdražu knjigu odabrale “Kako spavaju pilići” hrvatske autorice Ivanke Borovac i odlučila nagraditi našu veliku ljubav prema knjizi-slikovnici donacijom slikovnica za naše Ovčice, ali i ostale skupine.

Ovo je prekrasna gesta koja nas je prije svega iznenadila, ali i dirnula. Zaista je divno na ovakav način pronaći nove prijatelje koji dijele istu ljubav prema knjigama.

Uz suglasnost roditelja, voljeli bismo Gradskoj knjižnici Pazin osim pisma zahvale poslati i fotografije naših Ovčica s novim slikovnicama.

Odgojiteljice: Martina Pavičić i Silvija Kralj

pazin1pazin03pazin4

pazin6pazin5pazin7

pazin8pazin9pazin10

 

Novosti

Dječji vrtić Tinitilinić

Mi brinemo o vašim najdražima!