Ususret Uskrsu sve odgojne skupine Dječjeg vrtića TINTILINIĆ provodile su aktivnosti kojima su se djeca pripremala za nadolazeći nam blagdan.

Puno smo razgovarali o uskrsnim običajima i pričali priče vezane uz Uskrs, pisanice smo ukrašavali svim likovnim tehnikama kojih smo se mogli dosjetiti(temperama, flomasterima, pjenom i bojom, salvetnom tehnikom, kolažem itd). Dio pisanica djeca su odnijela svojim kućama, a preostale krase prostor našeg vrtića.

Imali smo i potragu za pisanicama koja se održavala u parku našeg vrtića, a svako dijete kao nagradu za sudjelovanje u potrazi dobilo je čokoladno uskrsno jaje. Nakon cijelog tjedna koji smo proveli u iščekivanju ovog blagdana, veselimo se proslaviti ga u miru vlastitog doma sa svojim obiteljima.

Djeca i zaposlenici Dječjeg vrtića TINTILINIĆ
svima Vam žele
sretan Uskrs

 

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

uskrs3

uskrs2

Novosti

Dječji vrtić Tinitilinić

Mi brinemo o vašim najdražima!