Poštovani roditelji,

Prije svega, nadam se da ste Vi i Vaši bližnji dobro i zdravi, te da se uspješno nosite s ovom situacijom koja nas je sve zadesila.


Ovim putem obavještavamo sve roditelje korisnike usluge s prebivalištem na prostoru Grada Svetog Ivana Zeline kako su u narednom periodu od 1. 4. 2020. pa do početka redovitog rada vrtića oslobođeni plaćanja vrtića, te uplatnice neće biti izdane.
Molimo Vas da za uplatnice koje su izdane za boravak djeteta u vrtiću za razdoblju od 1. 3. - 31. 3. izvršite uplatu po izdanoj uplatnici, a izostanak djeteta u ožujku biti će oduzet na prvoj uplatnici koja bude izdana kada Vrtić krene sa svojim redovitim radom.

Poštujte mjere propisane od strane Stožera civilne zaštite, ostanite kod kuće, te uživajte u ovom vremenu sa svojim najmlađima, a mi se nadamo što bržem ponovnom druženju u vrtiću.

 

Vaš TINTILINIĆ

 

Ravnateljica:


Maja Štignjedec

Novosti

Dječji vrtić Tinitilinić

Mi brinemo o vašim najdražima!