Poštovani roditelji,

Sukladno slabljenju mjera i novim preporukama HZJZ od ponedjeljka 25.5.2020. godine Dječji vrtić TINTILINIĆ se vraća u svoje redovito radno vrijeme od 6.00 do 18.00 sati. Roditelji više nisu obvezni ispunjavati Izjavu o dolasku djeteta u vrtić za vrijeme trajanja pandemije COVID-19 prilikom dovođenja djece. Roditelji djecu do daljnjega predaju/preuzimaju u prizemlju vrtića na ulaznim vratima. I dalje vrijede protokoli prilikom predaje/preuzimanja djece:

PROTOKOL PRILIKOM DOVOĐENJA/ODVOĐENJA DJETETA IZ/U VRTIĆ:

  • roditelj dovodi dijete u vremenu između 6:00 i 9:00 sati
  • roditeljima nije dopušten ulazak u prostorije vrtića, već na ulazim vratima predaju dijete odgojitelju, ukoliko više roditelja predaje dijete u isto vrijeme molimo Vas za strpljenje, te da održavate siguran razmak od 2 m
  • u vrtić donosite isključio stvari koje su djetetu neophodne(rezervna odjeća u zatvorenom ruksaku ili vrećici), donošenje igračaka nije dopušteno
  • odgojitelj će djetetu izmjeriti temperaturu beskontaktnim toplomjerom i dezinficirati ruke sredstvom za suhu dezinfekciju
  • odgojitelj i dijete odlaze u garderobu gdje će odgojitelj prema individualnoj potrebi djeteta pomoći djetetu prilikom skidanja odjeće i obuće
  • odgojitelj odvodi dijete u skupinu
  • prilikom odlaska djeteta iz vrtića odgojitelj dijete predaje na ulaznim vratima roditelju
  • HZJZ je propisao kako nošenje maske nije neophodno za zdrave osobe i u skladu s tom preporukom roditelj ako želi može, ali ne mora donijeti masku za dijete u vrtić ne smiju dolaziti roditelji ili djeca koji pokazuju znakove respiratorne infekcije

 

Molimo Vas da se i dalje pridržavate sigurnosnih mjera, te da dolazak djeteta najavite kako bi unaprijed mogli raspodijeliti skupine.

 

Ravnateljica Dječjeg vrtića TINTILINIĆ

Maja Štignjedec

 

Preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo - vrtići 

 

Novosti

Dječji vrtić Tinitilinić

Mi brinemo o vašim najdražima!