Dječji vrtić TINTILINIĆ od 27.5.2024. do 31.5.2024. prima prijave za upis djece u novu pedagošku godinu 2024./2025.

Molimo roditelje koji su zainteresirani za upis djeteta da u spomenutom roku poštom (Blaževdolska 3, Sveti Ivan Zelina), na mail adresu (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) ili osobno u vrtić dostave ispunjene obrasce Zahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić TINTILINIĆ i inicijalni upitnik s potrebnom dokumentacijom.

Zakašnjeli Zahtjevi, kao i oni s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.

Prilikom predaje od Vrtića ćete zaprimiti potvrdu o primitku Zahtjeva i biti će Vam dodijeljena šifra. Molimo Vas da šifre čuvate budući da u rezultatima neće biti objavljeni podaci o djetetu, već samo šifra koja Vam je dodjeljena. Molimo roditelje, koji Zahtjev s potrebnom dokumentacijom predaju putem mail adrese, da ukoliko ne prime povratni mail (u roku od dva radna dana) i dodjeljenu šifru, telefonski kontaktiraju vrtić.

Sve zahtjeve koji su predani ranije potrebno je ponoviti unutar upisnog roka. U suprotnom ćemo smatrati da je roditelj odustao od Zahtjeva.

Rezultati upisa biti će objavljeni na web stranici vrtića i oglasnim pločama vrtića najkasnije 15.7.2024. godine.

Obrasci koji su Vam potrebni kod prijave za upis djeteta u Vrtić:

  1. pdfZahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić TINTILINIĆ
  2. pdfInicijalni upitnik

Dokumenti koji su Vam potrebni kod prijave za upis djeteta u Vrtić:

  1. Potvrda o prebivalištu za dijete, majku i oca
  2. Rodni list djeteta ili izvadak iz matične knjige rođenih (kopija)
  3. Potvrda o zaposlenju za oba roditelja
  4. Kopija svih ispunjenih stranica knjižice cijepljenja
  5. Medicinsku i drugu dokumentaciju djeteta

Napomena: predajom Zahtjeva za upis u DJEČJI VRTIĆ TINTILINIĆ dijete nije upisano u vrtić, već potpisivanjem predmetnog ugovora s Vrtićem.

Novosti

Dječji vrtić Tinitilinić

Mi brinemo o vašim najdražima!