Dječji vrtić TINTILINIĆ do petka, 27.5.2022. prima prijave za upis djece u novu pedagošku godinu 2022./2023.

Molimo roditelje koji su zainteresirani za upis djeteta da u spomenutom roku poštom (Blaževdolska 3, Sveti Ivan Zelina), na mail adresu (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) ili osobno u vrtić dostave ispunjene obrasce Zahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić TINTILINIĆ i Inicijalni upitnik.

Po isteku roka za predaju Zahtjeva, Vrtić će kontaktirati sve roditelje koji su predali zahtjev u svrhu obavještavanja da li možemo djetetu osigurati mjesto te dogovora o terminu inicijalnog razgovora.

Dokumenti koji su Vam potrebni kod prijave za upisa djeteta u Vrtić:

  1. pdfZahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić TINTILINIĆ
  2. pdfInicijalni upitnik

 

Napomena: Predajom Zahtjeva za upis u DJEČJI VRTIĆ TINTILINIĆ dijete nije upisano u vrtić, već potpisivanjem predmetnog ugovora s Vrtićem.

Novosti

Dječji vrtić Tinitilinić

Mi brinemo o vašim najdražima!